• идет поиск...
Кошик Пусто
Київ, бульвар Вернадського 26
Мапа проїзду

Як вибрати килим у дитячу кімнату

Як вибрати килим у дитячу кімнату

18 березня 2018 

На що звертати увагу при виборі килима в дитячу кімнату

Перш за все, на що слід звернути увагу, вибираючи дитячий килим, це на його склад. Від нього залежатиме безпека і практичність. Для виробництва килимів використовуються натуральні та штучні матеріали, також є комбіновані типи покриттів для підлоги. Щоб краще розуміти, який килим купити для дитячої кімнати, слід розібратися в особливостях кожного матеріалу.

Характеристики, на які слід звернути увагу:

Екологічна чистота: Натуральні килими тут займають першу позицію, вони абсолютно нешкідливі для здоров'я. При цьому не варто забувати про алергію, яку у деяких дітей викликають вовняні вироби.

Безпека для дитини: Тут слід звернути увагу на виробника, його продукція повинна мати сертифікацію. Також визначити, чи безпечний килим, допоможе його запах. Якщо виріб виливає токсичний аромат або пахне клеєм, від його покупки краще відмовитися. Комфорт для малюка: Звертайте увагу на довжину ворсу, його податливість і м'якість. Якщо килим купується для хлопчика, який любить запускати машинки, довгий ворс цьому перешкоджатиме.

Практичність килима: Чим більший ворс у килимів, тим за ними проблематичніше доглядати, зате вони красиві, м'які та зручні. Досить просто чистити і пилососити штучні і комбіновані килими, також вони володіють більшими експлуатаційними здібностями, ніж натуральні. Але, при їх покупці обов'язково запитуйте сертифікати якості, адже килим повинен бути безпечним.

Що стосується цінової політики, то вона залежить від матеріалу, з якого виготовлено виріб, тому не варто шукати дуже дешеві варіанти, вони можуть бути небезпечними. Обов'язково перевіряйте наявність сертифікатів якості, оглядайте килим, принюхуватися до запаху, якщо є така можливість. Поважаючі себе магазини та інтернет-салони співпрацюють тільки з якісними виробниками, адже це імідж, і негативні відгуки їм ні до чого.

Якому килиму для дитячої кімнати віддати перевагу

Звичайно, склад килима дуже важливий, але при виборі слід враховувати і розмір, і дизайн, і колірну гамму. Слід взяти до уваги загальний стиль кімнати, підібравши відповідний килим, який гармонійно впишеться в інтер'єр і не буде виглядати безглуздо. Для кожного віку існують свої критерії вибору покриттів на підлогу. Для малюків можна придбати яскраве забарвлення, з дитячими малюнками, це відразу вкаже на приналежність кімнати. Для підлітків така колірна гамма вже не підійде, тут можна купити більш строгий варіант. Якщо вашій дитині вже 9-10 років, і він просить килимок з машинками, метеликами або ляльками, умовте звернути увагу на інші забарвлення, через пару років зовсім дитячий килим для нього стане не актуальним, він буде соромитися запрошувати друзів, доведеться купувати новий.

Якщо для маленьких дітей слід купувати килим побільше, то дітям, які пішли в школу, захоплені заняттями, комп'ютером і мало проводять часу за грою на підлозі, потреба у великому килиму відпадає, тут підійде невеликий варіант або 2-3 зовсім маленьких, розташувати їх можна біля ліжка, столу, шафи. Що стосується довжини ворсу, то з цього питання рад однозначних немає. З одного боку ворсисті килими комфортні, а з другого, на них не поїздиш машинки, та й відмити такі моделі важкувато. Тому, вирішувати вам, якому килиму віддати перевагу. Сподіваємося, наші поради допоможуть зробити правильний вибір.

Поділитися сторінкою:
← Попередня новина
Який килим вибрати у дитячий садок
Наступна новина →
Як правильно вибрати та купити килим?
  • грн