• идет поиск...
Кошик Пусто
Київ, бульвар Вернадського 26
Мапа проїзду

Новини

 • 03 мая 2018
  Килими використовуються в усіх кімнатах домашніх осель, вони не тільки гріють ніжки, але і є декором приміщення, підкреслюють і доповнюють його стиль. Основною кімнатою, яка зустрічає гостей, є вітальня, для неї в першу чергу слід правильно підібрати килим.
 • 18 марта 2018
  Навіть прихильники мінімалізму намагаються зробити дитячу кімнату затишною для своїх чад, не залежно від їх віку. З півроку, коли дитина починає проявляти активність, а в подальшому грати на підлозі, килим стає просто знахідкою. Та й для дорослих дітей килимові покриття не тільки зроблять підлогу теплою та комфортною, але і внесуть якусь родзинку в стиль кімнати. Випускається безліч килимів для дитячих, які класифікують за різними характеристиками, але всі вони повинні відповідати певним вимогам: бути практичними, нести в собі безпеку та створювати комфорт.
 • 18 апреля 2016
  Найчастіше батьки вибирають килимок у дитячий садок не тільки для того, щоб грати на ньому, але і, щоб використовувати під час занять - маючи теплий килим у групі дозволить діткам залишатися зосередженими на їх навчанні замість того, щоб турбуватися про те, де і на чому вони сидять.
 • 11 февраля 2016
  Дитяча кімната - це простір, де діти можуть грати, спати і всіляко виражати свої творчі ідеї, тому дуже важливо правильно організувати робоче місце малюка, щоб йому було комфортно займатися творчим процесом.
 • 29 сентября 2015
  Давайте звернемо вашу увагу на підлогу у ванній кімнаті. Напевно, вона вікладена кахлем, так як це є функціонально для ванних кімнат. Але на кахлі, як відомо, легко підсковзнутися і впасти, виходячи з ванної або душу. Тому, в першу чергу, щоб себе убезпечити постелити мякий нековзний килимок.
 • 13 октября 2014
  Дитячі килими - це килими, які виконані в «дитячому» стилі виключно для дитячих кімнат. Як правило, такі килими володіють високою зносостійкістю, естетичним гарним зовнішнім виглядом, довговічністю, гіпоалергійністю, стійкістю до вірусів і розмноженню бактерій,повітропроникністю, надійністю, підвищують настрій дитини та розвивають його уяву.
 • 18 сентября 2014
  Шановні гості нашого сайту, раді повідомити вам, що від тепер доступна україномовна версія нашого інтернет-магазину.
 • грн